Wady i zalety współpracy z agencją nieruchomości

Wady i zalety współpracy z agencją nieruchomości

26 stycznia, 2019 0 przez Doradca Regionalny

Sporo sprzedających czy zamierzających wydzierżawić nieruchomość, rozmyśla czy należy skorzystać z pomocy profesjonalisty.

Minusy i plusy współpracy z biurem nieruchomości

 

Za zapłatą prowizji w odpowiedniej wysokości, tu pomocna będzie dowolna agencja nieruchomości.

Do dogodności takiej kompetentnej pomocy z śmiałością zakwalifikować możemy doradztwo i wsparcie od startu do samego końca całego przebiegu sprzedaży, sprawiedliwą i realną cenę nieruchomości, pomoc w uzyskaniu wszelkich potrzebnych dokumentów, stwierdzenie stanu prawnego nieruchomości (chodzi tu np. o jej ewentualne zadłużenie lub czy istnieje problem z określeniem jej właściciela), staranny opis oraz fotografie niezbędne do opublikowania obwieszczenia skierowanego do prawdopodobnych odbiorców.

Przy korzystaniu z usług agencji nieruchomości zaoszczędzimy wiele czasu, bowiem nie musimy zajmować się trafianiem do klientów – będzie to zrobione za nas z należytą dbałością.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, sporo biur nieruchomości jako dodatkową usługę proponuje lekkie odpicowanie wyglądu nieruchomości, dzięki długoletniej i uczciwej współpracy z ekipami wykonującymi remonty, mają wyrobione spore upusty dla swoich kontrahentów.

kredyty Kołobrzeg

kredyty Kołobrzeg

Zobacz też kredyty Kołobrzeg na mieszkanie

Minusy?
Chyba jedynym jest prowizja, która osiąga najczęściej do 3 procent kwoty transakcji.

Jeśli mamy zamysł, czas i możliwości, możemy na wstępie bezpośrednio spróbować spieniężyć własną własność.

Zobacz również mieszkanie Kołobrzeg