Promocje na OBI Świdwin

Promocje na OBI Świdwin

12 marca, 2019 Wyłączone przez Doradca Regionalny

Biel to drink z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie wolno się temu dziwić, podaje on doświadczenie sterylności, tak przecież niezbędnej w ostatnim znaczeniu. Na jego zaletę przemawia również uniwersalność – z łatwością dobierzemy do niego meble łazienkowe w jakimś stylu.

Promocje na OBI Chociwel

Jednakże nie mniej atrakcyjną ofertą jest łączenie bieli z pozostałymi kolorami, oraz tymi o intensywnym nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeśli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, kiedy i też w intensywnych kolorach. Należy jednakże mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na głębokie dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które jeszcze ją ożywią.

Promocje na OBI Chociwel

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Decydując się na biel powinien zwrócić opinię na to, by każde meble łazienkowe i dania sanitarne istniały w współczesnym samym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie krótka. Jeśli natomiast obawiamy się monotonii, zwykle w sukcesu łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o innych fakturach. Ciekawą propozycją i zarazem bardzo modną są płytki z przepisami 3D. Na polu białego koloru wdzięcznie okazuje się i naturalne drewno, jakie potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi momentami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Chociwel

Światło w łazience

Łazienki wyposażone w bieli zawsze ujawniają się niemało większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak dlatego, że światło przedstawia się od jasnego koloru i bardziej rozświetla pomieszczenie. Jest to pewna zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub małych pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą dodatkowo zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne pokaże się też duże lustro nad umywalką, które dodatkowo rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwoli na wielką pomysłowość w wyborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe dużo jest przejrzeć pełną gamę produktów otwartych na części producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na duży połysk będą także odbijały światło, zawsze należy mieć, że zbyt wiele bieli sprawi, że wnętrze odda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien narzekać na uwadze to, że meble łazienkowe i smaki są przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Chociwel