Kobiety Mafii 2 Gryfino  gdzie obejrzeć lub kupić?

Kobiety Mafii 2 Gryfino gdzie obejrzeć lub kupić?

8 lipca, 2019 0 przez Doradca Regionalny

Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za to w międzynarodowych kinach widzowie potrafili go zobaczyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego napisał Olaf Olszewski łącznie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Białogard gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto jeszcze wspomnieć o aktorach grających decydujące role. Wiadomo nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Wraz z naszymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja przedstawiona w filmie rozgrywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą dlatego zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 umieszczają się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie jak chciałby pokazać całą historię. W tamtej połowie dostajemy wątki trzech różnych formy, które w jakimś elemencie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na scenie mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która posiada spore plany, żeby poprawić własne mieszkanie na pozytywniejsze. Zawiera ona kontrakt na wysoki przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu chce położyć się na pełne życie. W współczesnym jedynym czasie Anka (Katarzyna Warnke) pochodzi z więzienia również potrzebuje sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe życie, wprawdzie nie stanowi dla niej wtedy prawe, ponieważ przez całe jej życie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej chwili w luksusy, teraz klepię biedę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z zmiany Siekiera nadal umieszcza się w Maroko, gdzie znajduje swojego przyszłego męża Amira, który ujawnia się terrorystą. Jednak zakochana na zabój zrobi dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Białogard gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą akcją jest element Darii także jej układ z Kolumbijczykami. Z oczywistych przyczyn ta lokata nie przedstawiam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Sprowadzona do końca tona kolumbijskiej kokainy ma zagwarantować jej prowadzenie nad rynkiem, jednak historia zamyka się utratą towaru i wspaniałymi kłopotami. Niania popada w długi wobec kolumbijskiego kartelu, jaki nie zamierza tolerować niewywiązania się z normy, tylko toż rzeczywiście Daria jest właściwie zorganizowana do ostatniej rzeczywistości. Od początku pięła się po szczeblach mafijnej prace bez męskich pleców a właśnie znajduje się na wierzchu gangsterskiej drabiny. Wtedy w jej elemencie pojawiają się inne i ciekawe postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (grany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) natomiast jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze spisują się w czas całej historii, nadając jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w obecnym obrazie i pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące aktorów i wiązania ich z pewną, istotną pracą przez całe życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale dostosował się w działalność filmu. Zresztą Patryk Vega słynie oczywiście z ostatniego, że potrafi wybrać z aktorów coś czego nie pokazali w ich starej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Białogard gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest wolny wątpienia Katarzyna Warnke, która stanowi bezpośrednio stworzona do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją osoba w zbyt dużą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w początkowej połowie filmu Vegi natomiast w połowie drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi prawdopodobnie sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie skleja ze sobą różne wątki filmu.

Sceny prac nie wydają się sztuczne. Od razu widać, że na obraz był przeznaczony dość wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja przeprowadza się do Maroko czy Kolumbii, to tylko tam przenosi się też plan filmowy. Dzięki temu obraz ukazuje się dobrze na ekranie. Widz widząc go posiada wrażenie rzeczywistości i zadbania o najmniejsze szczegóły. Reżyser jest spójny i z każdym innym filmem stara się jakością wizualną nasuwać się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy realizacji zdjęć w Kolumbii współpracował z obsługą robiącą serial Narcos dla Netflixa, natomiast w Hiszpanii z obsługą Game of Thrones. Wynik ich lekturze jest kiedy dużo oczywisty na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem walki z wyjątkami komediowymi, gdzie jesteśmy mało zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego żądają z niego fani także im wtedy sprawia, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery latające nad Kolumbią. Film przyjdzie do gustu każdemu, kto lubi dobre kino akcji, jednocześnie nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Białogard gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2