Doradca inwestycyjny Sława

Doradca inwestycyjny Sława

17 maja, 2020 0 przez Doradca Regionalny

Czym jest mon fex ? Monfex jest dość młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona została ona do handlu z wykorzystaniem dźwigni, na najpopularniejszych kryptowalutach. Przede wszystkim poziomowi idealne rozwiązanie także dla pań dopiero tworzących swoją okazję na obecnym sektora kiedy a dla aktywnych inwestorów. Z pewnością wielki pomysł na więc tworzą gorsze niż u konkurencji prowizje. Godnym uwagi istnieje jeszcze bardzo intuicyjny i naturalny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Kargowa

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z pięknym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Świadczy to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest brana od pośrednika. Wielkość biznesu jest uzależniona absolutnie od wartości lewara . Reasumując, przy dźwigni na stanie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na platformie nie ma handlu rzeczywistego. Są wyłącznie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w związku do dolara. Podsumowując jest toż handel kontraktami różnic cenowych CFD. Dlatego na Monfex zarabiamy także na wzrostach wartości (są to tzw. pozycje długie-long), kiedy natomiast na ich spadku (pozycje krótkie-short).

Z pewnością, w związku do kontraktów terminowych wielkich z giełdy, platforma proponuje o wiele korzystniejszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, że jej kontrakty nie mają specjalnych ram czasowych. Mogą więc zostać zlikwidowane w wolnym momencie.
Doradca inwestycyjny Kargowa

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X oraz możliwością handlu długimi i szybkimi sytuacjami na ponad 200 instrumentach. Do decyzji istnieje jeszcze dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut skojarzonych z amerykańskim dolarem. Przylegają do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta
Założenie konta na Monfex jest wysoce łatwe. W charakterze rejestracji podajemy dane osobowe wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Tak na cel konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail otrzymamy wiedzę o prawu konta. Oczywiście po kliknięciu w dany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w charakterze rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy wykorzystywać. Do wyboru jesteśmy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W przykładu pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a potem kopiujemy adres do lamusa lub używamy z kodu QR. Następnie, na podjęty przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w ruchu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje możliwość szybkiego nabycia kryptowalut. Zbiera się to ale z pobraniem prowizji. Niewątpliwie jest toż powiązane z faktem, że zakup przy użyciu karty przeprowadza się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W sukcesie pośrednik potrąca opłatę w wysokości 3,5% od jakiejś transakcji lub od każdych 10 USD, w współzależności od tego, jaka z ilości jest piękniejsza.

Doradca inwestycyjny Kargowa

Wypłata środków.
Wypłaty środków z platformy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po pokazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na który tworzą zostać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki dostarczane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i ceny.
Z pewnością jedną z najwyższych zalet Monfex są niskie wartości i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu i przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się też mieć z poniesieniem kosztów naliczanych za każdy dzień otwartego kontraktu. Tworzy on właśnie zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za każdy dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na stanie 2000 USD, po odjęciu prowizji i nowych opłat pozostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest platformą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z wykorzystaniem dźwigni . Umożliwia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Świadczy to, że zakład zawierany jest pomiędzy giełdą i użytkownikami i zabiera się do spekulacji przyszłej ceny danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany istnieje na wielokrotność wniesionych środków, jakie z zmiany pożyczane są od różnej strony. Wysokość danego zakładu jest jednak ściśle połączona z powierzchnią używanej dźwigni. I właśnie przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przyczynić się do wielkich zysków, należy zawsze mieć, iż handel przy użyciu dźwigni uczestniczy w dwie strony. Więc może dać szybkie wpływy, ale także także bogate straty. Stąd też obowiązkowy jest duży rozsądek i dawanie dźwigni odpowiedniej do gustu posiadanej już umiejętności oraz wiedze.

Doradca inwestycyjny Kargowa

Handel, i bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest wyłącznie bezpieczny, ponieważ podstawa jest zdecentralizowana. Chroniony jest także sposób kiedy i technika brana w Monfex. Depozyt każdego Mężczyzny przechowywany stanowi w portfelu z prowadzeniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Godnym uwagi jest fakt, że jako Użytkownik posiadasz kontakt do raportów i olejków z konta w wolnym momencie. W jakiejkolwiek chwili możesz więcej się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zaufania oraz ochrony swoich kont jesteś nadzieja dwustopniowego uwierzytelniania. Tak właściwie dobrym zagrożeniem dla klienta zapewne być wyłącznie sam użytkownik, i tak właściwie niedostosowanie dźwigni do stanu inteligencji oraz sztuki gracza. Dlatego przed rozpoczęciem gry wyróżnia się dokładne zapoznanie się z sektorem oraz mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze i o wykorzystać z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym walorem istnieje te możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Zasoby” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między innymi dane dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma umożliwia też handlującym dostęp do webinarów szkoleniowych też do bloga zawierającego aktualne wieści z zakresu aktualizacji branżowych, aktualizacji sieci a co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Kargowa

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs platformy jest doskonały i prosty w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu ukazuje się główny panel. Po jego lewej stronie pomieszczone są ważne porady dotyczące salda oraz zysku, a ponadto strat dla aktualnie wysokich pozycji. Coraz bardziej charakterystycznym jest, że zostały tam również zamieszczone porady dotyczące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej proste są artykuły na fakt dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza jeszcze na bieżąco aktualne marże wykorzystywane przez platformę.

W środkowej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Natomiast strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmiany poniżej wykresu proste są opcje dotyczące zakupu kiedy i sprzedaży oraz księga zleceń.Oczywiście z obecnego stylu widoczna istnieje te cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym aspektem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali również o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Odpowiedzialne są one w zakładce ”Środki” na kartce głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z całą pewnością Monfex jest odpowiednią polecenia platformą do handlu z wykorzystaniem dźwigni. Konkludując jest ona niska, intuicyjna i przyjazna także dla początkujących kiedy oraz zaawansowanych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co jest niewątpliwie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz nieokreślony czas kontraktu. Reasumując długi czas kontraktu umożliwia z zmiany anulowanie danego zajęcia w jakiejkolwiek chwili. Godnym uwagi istnieje jeszcze niewątpliwie aspekt, że dla konsumentów jest tania całodobowa infolinia. Z pewnością dużym jest, że każdemu istnieje jeszcze przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie ważną rolę odgrywa też przyjazne wyjście do klienta. Bo dzięki swobodnemu dostępowi do materiałów edukacyjnych, webinarów i bezpłatnych kursów każdemu daje nadzieję na zwiększenie stanu swoich nauce w zabawie z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Kargowa

Ogólnie w pełnym środowisku społeczności inwestorskiej, platforma zajmuje się uznaniem również daleko interesującą opinią. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie prosty interfejs, szybką reakcję sposobu na wykonywane operacje także olbrzymią kwotę i łatwy dostęp do materiałów edukacyjnych. Oczywiście opinie na jej problem każdy że bez kłopotu zlokalizować na forach i w mediach społecznościowych.